O mnie

Najtrudniejsze do stworzenia projekty to te, które, gdy są już gotowe, wydają się proste i tą prostotą potrafią zachwycić. Często kryją się za nimi długie godziny prób i poszukiwań, które wieńczy minimalistyczny i praktyczny przedmiot. Wierzę, że właśnie takie formy są najpiękniejsze.
Najbardziej doceniam projekty, którym nie potrzebne są ozdobniki, te, których kompozycja jest na tyle kompletna, że odjęcie lub dodanie jakiegoś elementu by ją zaburzyło.

Tworzę DYNKS, bo chciałabym dzielić się z Wami tym, co dla mnie w projektowaniu ważne i wspólnie zastanawiać się nad tym, w którą stronę powinno się rozwijać.

Na co dzień zajmuję się architekturą, co sprawia, że w projektowaniu kieruję się głównie funkcjonalnością, przykładam dużą wagę do konstrukcji i materiałów. Cały czas, zastanawiając się nad projektem wyobrażam sobie przyszłego użytkownika, jego potrzeby, sytuacje w jakich może się znajdować. Staram się tworzyć przedmioty, które dopasują się do Was, którym chciałabym, żebyście to Wy nadali znaczenia. Ta sama torebka dla każdego z Was będzie czymś zupełnie innym.
Tworzę limitowane serie, żeby móc zająć się każdym produktem indywidualnie. Ważne, by ulubione przedmioty służyły latami, bo tak trudno jest się z nimi rozstać.
Wierzę, że rzeczy, które tu kupicie zostaną z Wami na długo.

Marta

DYNKS-MartaOsowiecka copy