INTERIOR AND HOUSE DESIGN

A space where you will feel at home.

Why DYNKS?

Thanks to my experience, you will save time, money and receive a functional design exactly in your style.

Projekt wnętrza mieszkania wraz z nadzorem nad realizacją. Salon w mieszkaniu 111 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane w stylu skandynawskim z elementami loftowymi. Jasne, żywe kolory wyróżniają się tu na tle bieli ścian, a ciepła i naturalności dodają rośliny i drewniana podłoga. Zastosowane rozwiązania wprowadzają lepszy podział mieszkania na strefy i czynią przestrzeń bardziej praktyczną.

Idea

When designing, I am guided by functionality and I attach great importance to the quality of materials.

Projekt wnętrza mieszkania wraz z nadzorem nad realizacją. Łazienka w mieszkaniu 71 m2. Założeniem projektu jest prosta, spokojna przestrzeń w stonowanych kolorach. Ponad połowę łazienki wypełniają wygodna, duża wanna i obszerny prysznic typu walk-in. Mimo to jest tu dużo miejsca do przechowywania. Łazienka jest bardzo minimalistyczna – mamy tu tylko trzy kolory: biel mebli, szarość strukturalnych płytek i chrom na armaturze. Rattanowy fotel i zieleń w różnych zakątkach ocieplają wnętrze.

OFFER


PROJEKT FUNKCJONALNY

Dla tych, którzy kupili mieszkanie na rynku pierwotnym i mają możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich, lub potrzebują pomocy z zaprojektownaiem funkcjonalnego układu wnętrza.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Dla tych, którzy chcieliby mieć pełen obraz projektowanego wnętrza i upewnić się, że jego realizacja zmieści się w planowanym budżecie.

NADZÓR INWESTORSKI

Nadzór “pod klucz” nad realizacją projektu dla tych, którzy chcieliby wejść do już urządzonego mieszkania.

INDYWIDUALNY
PROJEKT DOMU

Dla tych, którzy chcieliby zbudować dom dopasowany do ich potrzeb.

PORTFOLIO